Na tej stronie używamy Twoich plików cookies oraz podobnych funkcji do prawidłowego działania strony, które są przetwarzane jedynie w tym celu.

Projektowanie

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług projektowania. Specjalizujemy się w projektowaniu:

  • nawierzchni - ciągów komunikacyjnych, parków, ogrodów, tarasów, schodów i podestów
  • ogrodzeń
  • architektury ogrodowej - murki, donice, altany

 

Nasze projekty są tworzone w oparciu o potrzeby danej inwestycji, zawsze staramy się działać zgodnie z zasadami ekologii oraz przepisów prawa. Pracujemy tylko na licencjonowanym, nowoczesnym oprogramowaniu, które pozwala na bardzo wierne odzwierciedlenie rzeczywistości, dlatego też każdy inwestor może jeszcze przed zaczęciem prac zobaczyć efekt finalny. Nasze koncepcje są zazwyczaj dość wymagające, ale stały kontakt z projektantem pozwala na uniknięcie błędów w realizacji danego przedsięwzięcia. 

Staramy się także, bazując na naszym doświadczeniu, proponować rozwiązania najbardziej optymalne - czasem tradycyjne i sprawdzone, czasem bardzo świeże i niespotykane. Nasze projekty cieszą się dużym uznaniem w opinii klientów, my zaś ze swojej strony ciągle staramy się coś udoskonalić - mamy nadzieję, że dla dobra Państwa.

Przy projektowaniu nie korzystamy z pomocy zewnętrznych konsultantów projektowych naszych dostawców, co jest często praktykowane w naszej branży. Naszym zdaniem nie da się zrobić dobrego projektu bez użycia różnych rozwiązań technicznych i ograniczając się tylko do produktów jednej firmy. Dodatkowo, droga na linii inwestor - projektant jest maksymalnie uproszczona, więc w szybkim czasie jesteśmy w stanie osiągnąć właściwe rezultaty. 

KONCEPCJA REALIZACJA