Nowoczesne i funkcjonalne ogrodzenia

Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej budowie nowoczesnych i funkcjonalnych ogrodzeń, opartych głównie na bloczkach z betonu typu Sonnblick firmy Semmelrock, a także systemie Uni Split firmy Bruk-Bet - cegły i pustaki. Wprowadziliśmy też do oferty gładkie ogrodzenia firmy Kost-Bet oraz Joniec.

 

 

Ogrodzenia proponowane przez naszą firmę projektujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora. Staramy się, aby projekt, a co za tym idzie efekt końcowy był innowacyjny i niepowtarzalny zachowując jednak najważniejszą cechę użytkową - funkcjonalność. 

Zaletą naszych ogrodzeń jest to, że klient może zlecić wykonanie ogrodzenia według wybranej koncepcji w jednym miejscu. Inwestor otrzymuje kompleksową wycenę ogrodzenia - od prac fundamentowych oraz murarskich, aż po montaż elementów wypełnienia, czyli przęseł, bram, furtek i automatyki (wraz z zestrojeniem z istniejącą domową instalacją zdalnego sterowania). Proponujemy ogrodzenia ze stali, drewna, kompozytów oraz wersje łączone. Posiadamy również w ofercie ogrodzenia gabionowe. Oczywiście w ramach kompleksowej realizacji przygotowujemy odpowiednią dokumentację projektową, ponadto każdy etap prac jest prowadzony przez wyspecjalizowanych fachowców z danej dziedziny. Takie rozwiązanie spotkało się z dużą aprobatą klientów i cieszy się popularnością.

 

 

Nieco rzadziej, ale prowadzimy również realizacje cząstkowe - wykonanie samych prac fundamentowych i murarskich, obróbka płytkami, wymiana zadaszeń, zamontowanie nowych przęseł, furtek, bram itp.

Jeżeli chcecie mieć Państwo innowacyjne, dobrze zaprojektowane, profesjonalnie wykonane i estetyczne ogrodzenie, serdecznie zapraszamy do naszego salonu, celem poznania szczegółów.