Na tej stronie używamy Twoich plików cookies oraz podobnych funkcji do prawidłowego działania strony, które są przetwarzane jedynie w tym celu.

   Nasz zespół to przede wszystkim kreatywność, wysoka jakość oraz doświadczenie sięgające 1998 roku. Po wielu latach starań i ciężkiej pracy w 2012 roku staliśmy się twórcami własnej marki Kamienna Grota, która przebojem zdobyła rynek białostocki. Obszar naszej działalności to głównie Białystok i województwo podlaskie, ale odległość nie jest przeszkodą, więc często realizujemy nasze projekty w innych częściach kraju, a nawet za granicą. Dzięki współpracy z projektantami, firmami wykonawczymi, handlowymi a także z inwestorami indywidualnymi, tworzymy unikalną jakość obsługi oraz realizujemy nasz cel jakim jest kompleksowa obsługa klienta. Oprócz samej sprzedaży materiałów, oferujemy:

Doradztwo techniczne      Usługi projektowe i pomiarowe      Usługi montażowe i serwisowe   
   

Na wszystkie prace zlecone naszej firmie oraz zakupione materiały udzielamy stosownych gwarancji.

 

   Nasza działalność skupia się przede wszystkim na innowacyjnych produktach - szlachetnych kostkach brukowych, nowoczesnych płytach tarasowych, ogrodzeniach murowanych i stalowych, bramach garażowych, kamieniach dekoracyjnych, stylowych ogrodach a także ekskluzywnych wnętrzach. Posiadamy w swojej ofercie bardzo wiele nietypowych i rzadko spotykanych rozwiązań i materiałów. Selekcjonując propozycje naszych dostawców staramy się wyszukiwać Państwu niespotykany powszechnie styl, łamiąc stereotypy, które niejednokrotnie ograniczają ludzi oczekujących czegoś więcej niż oferują im zwykłe sklepy i markety budowlane. Wytworzyliśmy własne standardy, które są ciągle udoskonalane po to, by klient miał świadomość dobrego i indywidualnego wyboru.