O nas

   Nasza firma to przede wszystkim wysoka jakość i doświadczenie - w branży budowlanej działamy od wielu lat. Obszar naszej działalności to głównie Białystok, gmina Narewka i województwo podlaskie. Często realizujemy nasze projekty w innych częściach kraju, a także za granicą. Współpracujemy z wieloma firmami handlowymi i budowlanymi a także z inwestorami indywidualnymi.

   Obecnie naszym głównym celem, który staramy się realizować, jest kompleksowa obsługa klienta. Oprócz samej sprzedaży materiałów, proponujemy także: doradztwo techniczne (obejmujące wizytę, pomiar u klienta, dobór odpowiednich technologii i materiałów), projekt, wykonanie oraz serwis.

Na wszystkie prace zlecone naszej firmie oraz zakupione materiały udzielamy gwarancji.

   Nasza działalność skupia się przede wszystkim na innowacyjnych produktach - szlachetnych kostkach brukowych, nowoczesnych płytach tarasowych, ogrodzeniach w technologii splitowanej, kamieniach dekoracyjnych, nowoczesnych i stylowych ogrodach a także ekskluzywnych wnętrzach. Posiadamy w swojej ofercie bardzo wiele nietypowych i rzadko spotykanych rozwiązań i materiałów. Podróżując z pasją po Świecie staramy się wyszukiwać Państwu niespotykany powszechnie styl, łamiąc stereotypy, które niejednokrotnie „wiążą ręce” ludziom oczekującym czegoś więcej niż oferują im sklepy budowlane i hipermarkety. Staramy się tworzyć własne standardy, które ciągle udoskonalamy po to, by klient miał świadomość dobrego i indywidualnego wyboru.